Minimalizovat záhlaví

Nové digitální záznamy s technologií AHD

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás seznámili s novou technologií AHD (Analog High Definition), která se využívá pro novou cenově velmi zajímavou řadu digitálních záznamů.
Technologie AHD využívá nové robustní a cenově dostupné technologie korejského výrobce Nextchip pro přenos videosignálu s vysokým rozlišením po koaxiálním kabelu.
Tato technologie je zpětně kompatibilní s CVBS signálem (PAL, NTSC, 960H). 
Technologie AHD má lepší separaci barvonosných složek signálu a výrazně nižší úroveň šumu v porovnání s podobnými systémy. Proto dosahuje delších vzdáleností, typicky až kolem 500m při použití kvalitního koaxiálního kabelu.
AHD rekordéry Sicurit Video jsou hybridní, používají moderní a úspornou kompresi H264 a umožňují dálkový přístup z PC, či mobilních zařízení se systémem iOS či Android. Mají pasivní chlazení a externí zdroj pro zajištění bezhlučného chodu. Jsou vybaveny přesně tak, jak to zákazníci mají rádi.

Bulet kamery AHD

MiniDome kamery

 

Speeddome


 Digitální záznam pro 4, 8 a 16 kamer 

Série hybridních rekordérů řady SICURIT VIDEO DAHD zahrnuje modely se 4, 8 a 16 video vstupy. Rekordéry DAHD jsou kompatibilní se standardními analogovými kamerami, s analogovými kamerami 960H a s megapixelovými kamerami s přenosem po koaxiálním kabelu metodou AHD.

Modely se 4 a 8 vstupy nemají ovládání tlačítky na čelním panelu, ovládají se dálkovým ovladačem, nebo vzdáleně z PC. Model se 16 vstupy, který je na obrázku, má i základní ovládací tlačítka přímo na čelním panelu.

Tyto rekordéry představují levné a přitom kvalitní řešení dohlížecího video systému kdy chybí peníze na realizaci a ze začátku lze využít stávající analogové kamery, které v další fázi mohou být nahrazeny megapixelovými. Zajímavá je i délka kabelu až 400m, dále pak možnost náhrady koaxiálního kabelu twistovaným párem s použití BALUN převodníku, taktéž na 400m.

Rekordéry mají externí zdroj a provedení je bez ventilátorů, mají proto velmi tichý provoz, vhodný pro byty,kanceláře, obchody, domy atd.

 

Ke stažení

 • Katalogový list
  Název souboru:
  Velikost souboru:
  2015 AHD.pdf
  [664,1kB]
   

Fotogalerie