Minimalizovat záhlaví

Novinky od INIMu

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o novinkách, které budou dostupné v průběhu příštího roku. V sortimentu přibydou 3 "nové" ústředny řady SmartLiving, které budou splňovat stupeň zabezpečení 3 podle norem EN50131-3 a EN50131-6 . Jsou to modely s následujícím označením:

- SmartLiving1050/G3
- SmartLiving1050L/G3
- SmartLiving10100L/G3

  

 

ALIEN

Další novinkou bude možnost využít grafické mapy pro klávesnice řady Alien, pomocí kterých můžete zobrazit celý objekt se symboly detektorú a rovněž umístit ovládací prvky do interaktivních map. 


FLEX5/DAC

umožní plnou kontrolu nad domácími spotřebiči, jako jsou pračky, sušičky, sporáky, myčky nádobí...
Flex5/DAC také umožňuje ovládání dalších zařízení v domácnosti, jako je osvětlení nebo spínače. U těchto zařízení Flex5/DAC umožňuje nastavení intenzity osvětlení a tím poskytuje dokonalou uživatelskou možnost nastavení scénářů, kde je kladen velký důraz na osvětlení.
Tento modul také umožňuje fázový posun mezi proudem a napětím každého jednotlivého výstupu.


AIR2OTT100W

je bezdrátový venkovní duální detektor. Detektor je vybaven mikrovlnou, která v kombinaci s programovatelnými funkcemi poskytuje velmi vysokou odolnost vůči falešným poplachům. Kryt je vybaven mechanismem pro jemné nastavení spodního paprsku v horizontálním směru a pro vhodné zvolení provozního režimu, dále umožňuje vypnout PET imunitu, stejně jako detekci odtržení od montážní plochy a detekci otevření detektoru. Air2-OTT100W má také detekci otřesu a náklonu. Detektor je vyroben z polykarbonátu a má krytí IP44. Detektor je velmi spolehlivý a odolný proti falešným poplachům.  


UT100

bezdrátový expandér, který zajišťuje bezdrátový přenos stavů (poplachů) do ústředny. UT100 má jednu vyváženou zónu, při jejím narušení dojde k vyhlášení poplachu. Dále nabízí jeden vstup pro zapojení Tamper kontaktu. Informace z UT100 jsou předávány do ústředny EZS pomocí bezdrátového vysílače AIR2-BS100. Modul je napájen 3V baterií. Modul je schopen poskytnout napájení pro externí zařízení, ale je nutné počítat s tím, že klesne životnost baterie, v závislosti na odběru externího zařízení.
P4
Fotogalerie