Minimalizovat záhlaví

Základní informace

SICURIT CS, s.r.o. byla založena v roce 1991 a od té doby působí na českém trhu jako specializovaný velkoobchod s komponenty pro elektrickou zabezpečovací signalizaci (EZS), perimetrické systémy, elektronickou požární signalizaci (EPS) a uzavřené televizní okruhy (CCTV). Hlavní sídlo společnosti je v Brně, pobočky jsou v Praze a Hradci Králové.
 
Mimo distribuce, se SICURIT CS zabývá i systémovou integrací, vývojem vlastních bezpečnostních technologií, především v oblasti perimetrické ochrany.
 
V oblasti CCTV je SICURIT CS oficiálním distributorem především firmy GEUTEBRÜCK, která vyrábí špičkové digitální záznamové servery s analytickými funkcemi a v oblasti EZS a EPS je to hlavně firma INIM electronics, která nabízí jedinečné zabezpečovací systémy s jednoduchou domácí automatizací.

SICURIT CS se podílí na významných projektech, jako jsou rozvodny elektrické energie, jaderné elektrárny, sluneční elektrárny, městské kamerové systémy, muzea, galerie, univerzity, supermarkety, banky, letiště, čerpací stanice a mnoho dalších.